Kalendarz na rok 2017

Kalendarz powstał i w tym roku, na razie karty utajnione, żeby nie zepsuć niespodzianki tym, których koty się w nim znalazły.

Kalendarz będzie można zamawiać niedługo, jak w latach poprzednich, przez sklep Nożownicza.pl, proszę tylko o odrobinę cierpliwości, kalendarz powinien znaleźć się w sklepie ok. 10 grudnia.

Cena jak w roku ubiegłym, 26 zł, do tego koszt przesyłki w zależności od wybranej opcji.

Mam nadzieję, że i w tym roku kalendarz się spodoba!

W przypadku jakichkolwiek pytań, bardzo proszę o kontakt,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku 2017,

Dorota Szadurska

wraz całym Agilisowem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kalendarz na rok 2016

W tym roku miała być przerwa, ale okazało się, i była to dla mnie niespodzianka bardzo miła, że sporo osób czeka na kolejne wydanie Agilisowego kalendarza. Z roku na rok jest coraz trudniej, bo chociaż wybór się powiększa, w końcu de domo Agilis Cattus mamy już 106 kotów, to kart w kalendarzu jest nadal tylko 12...

Udało mi się umieścić koty, których jeszcze nie było, jest tylko jedna "powtórka", ale w zupełnie innym ujęciu :)

 

Kalendarz kosztuje 26 zł, nie wiem jeszcze, jakie będą koszty wysyłki pocztą, kurier to wydatek "sztywny", czyli 17 zł. Poczta zależy od wagi, czyli ilości egzemplarzy, i koszt podam po pierwszym zapakowanym kalendarzu. :)

 

Pod koniec tygodnia powinnam zacząć rozsyłać do osób, dzięki których uporowi kalendarz w tym roku w ogóle powstał :))))

 

Tych, którzy chcieliby jeszcze zamówić, proszę o kontakt, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dorota Szadurska

 

 

 

 

 

 

 


Kalendarz z roku 2015

 

W tym roku postanowiłam również wydać kalendarz z kotami, które urodziły się w naszej hodowli. Nie było łatwo wybrać, bo de domo Agilis Cattus mamy już 80 kotów!

 

Postarałam się, żeby w tym roku jak najwięcej kart zdobiły zupełnie inne koty, niż w zeszłym, co nie udałoby się, gdyby nie pomoc opiekunów, którzy dosłali zdjęcia swoich pociech, za co bardzo im dziękuję.

 

Kalendarzy na rok 2015 już nie ma, postaram się, aby na przyszły rok było ich więcej :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kalendarz z roku 2014

 

W tym roku postanowiłam wydać kalendarz z kotami, które urodziły się w naszej hodowli. Mam nadzieję, że pomysł się przyjme :)