12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

19.06.2021: Webinar "Podstawy dziedziczenia kolorów u kotów"

Kotka brytyjska Gatta

Wiedza na temat genotypu naszego kota jest absolutnie niezbędna dla każdego hodowcy. Pozwala mu starannie dobrać kocura bądź kotkę do krycia, dokładniej zaplanować kojarzenia zgodne z założonym planem hodowlanym, zadbać o zdrowe potomstwo. Chociaż słowo "genetyka" budzi atak paniki u większości śmiertelników, kojarząc się przede wszystkim z matematycznymi działaniami pomagającymi określić prawdopodobieństwo czegoś, co w teorii może, a w praktyce wcale nie musi się zdarzyć, tak naprawdę jest to nauka bardzo ciekawa a w swoich podstawach wcale nie jest trudna.

Uważam, że każdy hodowca powinien zapoznać się z podstawowymi zasadami dziedziczenia, bo te same zasady co w przypadku kolorów obowiązują w przypadku innych cech, na przykład dziedziczenia grup krwi, a tutaj już stawką jest coś więcej niż tylko taki czy inny wygląd.

Termin: 19 czerwca 2021 (sobota)
Czas: 11:00 14:00

Koszt: 150 zł

Zapisy: rekrutacja zakończona.

Prowadząca: Dorota Szadurska

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny