Dorota Szadurska, Behawiorystka, hodowca - hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL

 

 

Dorota Szadurska
Wrocław

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 792 927 451


Nie odpowiadam na SMS-y.
Nie odpowiadam na listy niepodpisane, napisane niechlujnie, lub bez zachowania podstawowych zasad poprawnej polszczyzny.


 

Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 15 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta niehodowlane po zabiegu kastracji. Od urodzenia przebywają z nami, z nami śpią, i po naszych głowach urządzają swoje pierwsze nocne harce. Rodzice kociąt są systematycznie badani, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki), są systematycznie badane w kierunku HCM (przerost mięśnia sercowego), oraz posiadają genetyczne testy w kierunku PKD (wielotorbielowatości nerek), potwierdzające, że są wolne od genu odpowiedzialnego za tę chorobę. Opuszczając nasz dom, kocięta niehodowlane wyposażone są w chip i książeczkę zdrowia, kocięta hodowlane dodatkowo wyposażone są w paszport.

Cena kota niehodowlanego to wydatek 2800 zł,
koty takie opuszczają hodowlę po zabiegu kastracji.
Opiekunowie moich kotów mają też, w razie potrzeby, zapewnioną opiekę behawiorysty.


W przypadku kociąt wyjeżdżających za granicę, ich odbiór opóźnia się o 4 tygodnie, z uwagi na obowiązek szczepienia przeciwko wściekliźnie, i koniecznej po nim kwarantannie. Koty te opuszczają hodowlę w wieku ok. 18 tygodni, zaopatrzone są oczywiście w paszport,
a ich cena to równowartość 800 €.

Cena kota hodowlanego ustalana jest indywidualnie, w zależności od płci, koloru, a przede wszystkim "jakości" danego kociaka.

 

Z nabywcami kociąt podpisujemy umowę kupna kota.

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu.