21.01.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Zapisy >>>>>>>>>>>>>>>>>

Dorota Szadurska, behawiorystka kocia: oferta i cennik.

W ramach swojej działalności prowadzę zarówno konsultacje behawioralne, w których pomagam Państwa kotom uporać się z problemami zdarzającymi sie na różnym tle, jak również wykłady i szkolenia dotyczące szerzenia wiedzy na temat kociego behawioru.

Konsultacje behawioralne:

Problemy najczęściej zgłaszane przez Państwa w listach to:

  • załatwianie się poza kuwetą;
  • lęk, brak prawidłowego kontaktu z opiekunem;
  • zachowania agresywne;
  • depresja;
  • nieprawidłowe relacje pomiędzy kotami mieszkającymi w grupie;
  • różne inne nieprawidłowości które Państwa niepokoją.

Miejsce konsultacji: w domu klienta.

Czas trwania konsultacji: 1,5 do 2 godzin zegarowych.

Cena za konsultację: 250 zł w obrębie Wrocławia, istnieje również możliwość dojazdu do innych miejsc, wówczas do ceny konsultacji dodany jest zwrot kosztów za przejazd w cenie 1,50 zł za kilometr.

W czasie konsultacji zbieram dokładne informacje dotyczące zgłaszanego problemu, obserwuję kota bądź koty, układam wstępny plan pracy. Dużo z Państwem rozmawiam, patrzę jak bawicie się ze swoim pupilem, jakie są relacje Waszego kota z poszczególnymi członkami rodziny, jak wygląda kocie środowisko, czyli Wasze mieszkanie bądź dom, czy jest dostosowany i dostatecznie budujący poczucie bezpieczeństwa u Waszego kota. Tłumaczę również najważniejsze zasady funkcjonowania kociego świata.  

Jeśli niepokoi Państwa cokolwiek w zachowaniu kota, jeśli nie rozumiecie co próbuje Wam przekazać - zapraszam do kontaktu. Proszę jednak pamiętać, że rozwiązanie każdego kociego problemu to jak rodzinna terapia - nie ma magicznej pigułki uzdrawiającej problemowe sytuacje, musicie Państwo mieć świadomość że to na Waszych barkach będzie najwięcej pracy nad poprawą dobrostanu i przywróceniem radości życia u Waszego kota. W rezultacie u Państwa też :)

Jeśli chcecie Państwo umówić się na konsultację, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 792 927 451 lub mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wykłady, warsztaty, szkolenia:

Udzielam wykładów i prowadzę warsztaty, w cenie 1000 zł za godzinę, plus zwrot kosztów dojazdu. Oferuję wykłady z zakresu problematyki dotyczącej niepożądanych zachowań, nieprawidłowych relacji w grupie kotów, prawidłowego odczytywania kocich komunikatów, i wszelkich innych tematów związanych z kotami.

 

Dorota Szadurska, behawiorystka Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) i Studium Kot

Absolwentka Psychologii Zwierząt Polskiej Akademii Nauk

Absolwentka Pielęgniarstwa i Chowu Zwierząt Towarzyszących Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Członek The International Society of Animal Professionals

Międzynarodowy Sędzia Felinologiczny

Dyplomowany Nauczyciel i Państwowy Egzaminator Maturalny

Zapraszam na webinary w roku 2022.


21.01.2022: Webinar "Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia".

Rok 2022 rozpoczniemy od tematu, który jest obok załatwiania się poza kuwetą najczęstszą przyczyną moich wizyt u Państwa. Opiekun jest zwykle zaskoczony odkryciem, że obecne problemy są wynikiem nie do końca zaakceptowanego dokocenia, bo połączenie kotów miało miejsce rok bądź dwa lata prędzej i wszystko wydawało się przebiegać wzorcowo. Nie jest trudno dać się zwieść wysyłanym przez koty sygnałom, bo kocia komunikacja potrafi być zawoalowana i trudna do odczytania dla ludzkich oczu, jest za to doskonale czytelna dla tych kocich. Nawarstwiające się nierozwiązane w porę problemy to właśnie wybuchy, do których mnie Państwo wzywacie. Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.02.2022: Webinar "Zabawa u kotów".

Zabawa ma wiele twarzy, spełnia wiele funkcji, jest ogromnie ważna w życiu wielu zwierząt. Czym jest zabawa dla kota? Jak właściwie bawią się koty, czy na pewno bawią się wtedy, gdy my daną aktywność bierzemy za zabawę? Jak MY powinniśmy bawić się z kotem? Jak poprzez odpowiednią zabawę zapanować nad relacjami naszych kotów? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.03.2022: Webinar "Zachowania agresywne u kotów".

Agresja nie jest „jednostką chorobową”, nie jest zaburzeniem klinicznym czy „diagnozą”. Może natomiast być objawem choroby, reakcją na ból, może też być reakcją na strach i poczucie zagrożenia. Nauczymy się określać, dlaczego kot w konkretnych sytuacjach prezentuje zachowania określane przez nas jako agresywne. Czy tak samo postrzega je nasz kot? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>