12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

SC/GIP Borgia Agilis Cattus*PL, DSM, urodzona 25.11.2007. Szylkretka niebieska, BSH g.

 

Kotka brytyjska SC Borgia Agilis Cattus*PL Borgia jest córką naszej Clary, po przepięknym kremowym kocurze GIC Je veux l'amour de la Poupette*Nl z nieistniejącej już hodowli Zielaki*Pl. Borgia jest ucieleśnieniem moich marzeń o szylkretowej koteczce, o mocnej budowie z szeroką jak u kocura głową. Oczywiście zawsze są jakieś "ale", ale charakter Borgii wszystko wyrównuje z nawiązką.

Borgia jest niezwykle czułym kotem. Bardzo lubi być noszona na rękach, a do snu układa się po prostu na nas, nieważne, na kolanach, na brzuchu, czy na piersi, po prostu nasze ciało jest jej kocykiem. To bardzo miłe, chociaż czasami trochę męczące...

Borgia ma już za sobą mnóstwo wystaw, i doskonale sobie na nich radzi. Ma już za sobą wiele zwycięstw, i budzi niekłamany zachwyt sędziów.

Borgia młodo dołaczyła do grona kastratek. Niezależnie od tego, jest oczywiście nadal regularnie badana, ostatni komplet badań, łącznie z badaniem serca w kierunku HCM, potwierdzone certyfikatem zdrowia, pochodzi z lipca 2015.

Dotychczasowe osiągnięcia Borgii:

3 x BIS w klasie kociąt i młodzieży;
21 x NOM BIS;
9 x BIV (najlepsza brytyjska szylkretka niebieska wystawy);
2 x BOS
9 x BIS
II miejsce w konkursie TOP BRI 2007 w klasie młodzieży.
Najlepsza Kotka Brytyjska Specjalistycznej Wystawy Kotów Brytyjskich, wrzesień 2009
Najlepsza Kastratka Brytyjska Specjalistycznej Wystawy Kotów Brytyjskich, wrzesień 2010


Potomstwo Borgii to mioty D,   F   i   I


Jej syn Fado odziedziczył jej najlepsze cechy i stał się ojcem wielu pokoleń Agilisowych kociątek.


 

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny