21.01.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Zapisy >>>>>>>>>>>>>>>>>

Django Nero Agilis Cattus*PL, kocur brytyjski krótkowłosy, czarny, BSH n, ur. 12.01.2014 r.

 

Django jest synem naszego Fado i czekoladowej koteczki Ori. Poniósł, niestety, gen długiego włosa, ale niesie też tak długo oczekiwany przeze mnie w linii męskiej gen czekolady. Dzięki niemu wreszcie mogły rodzić się u mnie moje własne czekolady :)

Django jest obecnie kastratem, okazał się wspaniałym ojcem już niemałej gromadki kociąt, z których jestem bardzo zadowolona :)

Django ma oczywiście aktualne badania i testy, w tym również badanie w kierunku HCM, potwierdzone certyfikatem zdrowia. Badania pochodzą z kwietnia 2019. Jak wszystkie moje koty, ma też certyfikat potwierdzający, że wolny jest od genu odpowiedzialnego za wielotorbielowatość nerek (PKD).

 

Potomstwo Django to mioty FF,   YY,   JJ,   MM,   NN,   PP,   RR,   SS,  CCC,  WW,   NNN,  i   UU

 

Kocur brytyjski Django Nero Agilis Cattus*PL

Kocur brytyjski Django Nero Agilis Cattus*PL

 

 

 

Zapraszam na webinary w roku 2022.


21.01.2022: Webinar "Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia".

Rok 2022 rozpoczniemy od tematu, który jest obok załatwiania się poza kuwetą najczęstszą przyczyną moich wizyt u Państwa. Opiekun jest zwykle zaskoczony odkryciem, że obecne problemy są wynikiem nie do końca zaakceptowanego dokocenia, bo połączenie kotów miało miejsce rok bądź dwa lata prędzej i wszystko wydawało się przebiegać wzorcowo. Nie jest trudno dać się zwieść wysyłanym przez koty sygnałom, bo kocia komunikacja potrafi być zawoalowana i trudna do odczytania dla ludzkich oczu, jest za to doskonale czytelna dla tych kocich. Nawarstwiające się nierozwiązane w porę problemy to właśnie wybuchy, do których mnie Państwo wzywacie. Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.02.2022: Webinar "Zabawa u kotów".

Zabawa ma wiele twarzy, spełnia wiele funkcji, jest ogromnie ważna w życiu wielu zwierząt. Czym jest zabawa dla kota? Jak właściwie bawią się koty, czy na pewno bawią się wtedy, gdy my daną aktywność bierzemy za zabawę? Jak MY powinniśmy bawić się z kotem? Jak poprzez odpowiednią zabawę zapanować nad relacjami naszych kotów? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.03.2022: Webinar "Zachowania agresywne u kotów".

Agresja nie jest „jednostką chorobową”, nie jest zaburzeniem klinicznym czy „diagnozą”. Może natomiast być objawem choroby, reakcją na ból, może też być reakcją na strach i poczucie zagrożenia. Nauczymy się określać, dlaczego kot w konkretnych sytuacjach prezentuje zachowania określane przez nas jako agresywne. Czy tak samo postrzega je nasz kot? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>