12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

Django Nero Agilis Cattus*PL, kocur brytyjski krótkowłosy, czarny, BSH n, ur. 12.01.2014 r.

 

Django jest synem naszego Fado i czekoladowej koteczki Ori. Poniósł, niestety, gen długiego włosa, ale niesie też tak długo oczekiwany przeze mnie w linii męskiej gen czekolady. Dzięki niemu wreszcie mogły rodzić się u mnie moje własne czekolady :)

Django jest obecnie kastratem, okazał się wspaniałym ojcem już niemałej gromadki kociąt, z których jestem bardzo zadowolona :)

Django ma oczywiście aktualne badania i testy, w tym również badanie w kierunku HCM, potwierdzone certyfikatem zdrowia. Badania pochodzą z kwietnia 2019. Jak wszystkie moje koty, ma też certyfikat potwierdzający, że wolny jest od genu odpowiedzialnego za wielotorbielowatość nerek (PKD).

 

Potomstwo Django to mioty FF,   YY,   JJ,   MM,   NN,   PP,   RR,   SS,  CCC,  WW,   NNN,  i   UU

 

Kocur brytyjski Django Nero Agilis Cattus*PL

Kocur brytyjski Django Nero Agilis Cattus*PL

 

 

 

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny