21.01.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Zapisy >>>>>>>>>>>>>>>>>

Gatta Agilis Cattus*PL, kotka brytyjska krótkowłosa, niebieski szylkret bikolor, BSH g 03, ur. 30.07.2009 r.

 

Gatta jest córką Arabiki, małą gwiazdą, na której widok po narodzinach wszyscy zgodnie krzyknęli "Zostaje!" Jest dokładnie takiego umaszczenia jak sobie wymarzyłam, chociaż taką koteczkę chciałam zostawić sobie po Borgii. No cóż, jak zwykle plany niekoniecznie idą w parze z życiem :)

Gatta jest już koteczką dojrzałą, ma 11 lat, i jest już na swojej kociej emeryturze. Jest na pewno ogromną chlubą mojej hodowli, ma za sobą wiele sukcesów wystawowych. Gatta w trakcie swojej wystawowej kariery zdobyła tytuł Grand International Champion, i jeden certyfikat na najwyższy tytuł w kocim świecie, czyli Supreme Champion. Niestety, z racji tego że od kilku już lat lat jeżdżę na wystawy głównie w charakterze sędziego bądź ucznia sędziowskiego, nie mogę na nich wystawiać kotów - tak więc Gatta i młodsze kotki będą musiały poczekać na wysokie tytuły dłużej, niż starsi mieszkańcy Agilisowa.

Jest koteczką bardzo niezależną i pełną energii, wszędzie jej pełno. Potrafi pokonać wszelkie przeszkody, jeśli umyśli sobie, że gdzieś warto wejść :) 

Gatta, jak wszystkie moje koty, jest regularnie badana. Posiada genetyczne badanie w kierunku PKD, i certyfikat, że wolna jest od genu odpowiedzialnego za wielotorbielowatość nerek. Posiada też komplet testów i badań okresowych, FeLV, FIV, w tym badanie serca.Potomstwo Gatty to mioty J,    L,   V,   CC,   FF,   LL  i  QQ

             

 

 

 Zapraszam na webinary w roku 2022.


21.01.2022: Webinar "Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia".

Rok 2022 rozpoczniemy od tematu, który jest obok załatwiania się poza kuwetą najczęstszą przyczyną moich wizyt u Państwa. Opiekun jest zwykle zaskoczony odkryciem, że obecne problemy są wynikiem nie do końca zaakceptowanego dokocenia, bo połączenie kotów miało miejsce rok bądź dwa lata prędzej i wszystko wydawało się przebiegać wzorcowo. Nie jest trudno dać się zwieść wysyłanym przez koty sygnałom, bo kocia komunikacja potrafi być zawoalowana i trudna do odczytania dla ludzkich oczu, jest za to doskonale czytelna dla tych kocich. Nawarstwiające się nierozwiązane w porę problemy to właśnie wybuchy, do których mnie Państwo wzywacie. Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.02.2022: Webinar "Zabawa u kotów".

Zabawa ma wiele twarzy, spełnia wiele funkcji, jest ogromnie ważna w życiu wielu zwierząt. Czym jest zabawa dla kota? Jak właściwie bawią się koty, czy na pewno bawią się wtedy, gdy my daną aktywność bierzemy za zabawę? Jak MY powinniśmy bawić się z kotem? Jak poprzez odpowiednią zabawę zapanować nad relacjami naszych kotów? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.03.2022: Webinar "Zachowania agresywne u kotów".

Agresja nie jest „jednostką chorobową”, nie jest zaburzeniem klinicznym czy „diagnozą”. Może natomiast być objawem choroby, reakcją na ból, może też być reakcją na strach i poczucie zagrożenia. Nauczymy się określać, dlaczego kot w konkretnych sytuacjach prezentuje zachowania określane przez nas jako agresywne. Czy tak samo postrzega je nasz kot? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>