Kocieta brytyjskie z hodowli Agilis Cattus*PL

Nie mamy w tej chwili kociąt.

Czekamy na ostatni miot Iny i Django, jeśli wszystko pójdzie dobrze, być może pojawią się u nas ostatnie rudzielce. Chyba, że ostatnimi swoimi dziećmi ucieszy nas jeszcze Queenie, ale nie jest to pewne.

Osoby zainteresowane rezerwacją proszę o kontakt,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 


Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 16-17 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta niehodowlane po zabiegu kastracji. Od urodzenia przebywają z nami, z nami śpią, i po naszych głowach urządzają swoje pierwsze nocne harce. Rodzice kociąt są systemtycznie badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki), oraz badania na HCM (przerost mięśnia sercowego) i genetyczne testy w kierunku PKD (wielotorbielowatości nerek). Opuszczając nasz dom, kocięta niehodowlane wyposażone są w chip i książeczkę zdrowia, kocięta hodowlane dodatkowo wyposażone są w paszport, badanie grupy krwi i certyfikat PKD.

Cena kota niehodowlanego to wydatek 2800 zł,
koty takie opuszczają hodowlę po zabiegu kastracji.
Opiekunowie moich kotów mają też, w razie potrzeby, zapewnioną opiekę behawiorysty.

 

W przypadku kociąt wyjeżdżających za granicę, ich odbiór opóźnia się o 4 tygodnie, z uwagi na obowiązek szczepienia przeciwko wściekliźnie, i koniecznej po nim kwarantannie. Koty te opuszczają hodowlę w wieku ok. 19 tygodni, zaopatrzone są oczywiście w paszport, a ich cena to 800 € bądź ich równowartość.

Cena kota hodowlanego ustalana jest indywidualnie, w zależności od płci, koloru, a przede wszystkim "jakości" danego kociaka.


Z nabywcami kociąt podpisujemy umowę kupna kota.


Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu.

 

Kocięta brytyjskie z wrocławskiej hodowli Agilis Cattus*PL

 

 

Do góry                                                    Powrót na stronę główną