21.01.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Zapisy >>>>>>>>>>>>>>>>>

Kocięta brytyjskie z hodowli Agilis Cattus*PL, Miot N.

 

Dnia 26 kwietnia 2012 przyszedł na świat kolejny miot Arabiki. Ojcem tym razem został kremowy przystojniak IC Clearence von Majola*DE pani Dasy Wink.

Arabica i Lery

 

Negito Agilis Cattus*Pl, kocur, rudy bikolor, BSH d 03 - mieszkał z panią Anetą w Kraśniku, odszedł przedwcześnie w wyniku wypadku.

Kocur brytyjski Negito

Niri Agilis Cattus*Pl, kotka, kremowy bikolor, BSH e 03 - mieszka z panem Arturem w Płocku 

Kotka brytyjska Niri

Neo Agilis Cattus*Pl, kocur, niebieski bikolor, BSH a 03 - mieszka z panem Krzysztofem we Wrocławiu

Kocur brytyjski Neo

Nobel Agilis Cattus*Pl, kocur niebieski, BSH a - mieszka z panią Katarzyną w Pile

Kocur brytyjski Nobel

Negra Agilis Cattus*Pl, kotka, czarny szylkret, BSH f - została z nami

Kotka brytyjska Negra

 

Zapraszam na webinary w roku 2022.


21.01.2022: Webinar "Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia".

Rok 2022 rozpoczniemy od tematu, który jest obok załatwiania się poza kuwetą najczęstszą przyczyną moich wizyt u Państwa. Opiekun jest zwykle zaskoczony odkryciem, że obecne problemy są wynikiem nie do końca zaakceptowanego dokocenia, bo połączenie kotów miało miejsce rok bądź dwa lata prędzej i wszystko wydawało się przebiegać wzorcowo. Nie jest trudno dać się zwieść wysyłanym przez koty sygnałom, bo kocia komunikacja potrafi być zawoalowana i trudna do odczytania dla ludzkich oczu, jest za to doskonale czytelna dla tych kocich. Nawarstwiające się nierozwiązane w porę problemy to właśnie wybuchy, do których mnie Państwo wzywacie. Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.02.2022: Webinar "Zabawa u kotów".

Zabawa ma wiele twarzy, spełnia wiele funkcji, jest ogromnie ważna w życiu wielu zwierząt. Czym jest zabawa dla kota? Jak właściwie bawią się koty, czy na pewno bawią się wtedy, gdy my daną aktywność bierzemy za zabawę? Jak MY powinniśmy bawić się z kotem? Jak poprzez odpowiednią zabawę zapanować nad relacjami naszych kotów? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.03.2022: Webinar "Zachowania agresywne u kotów".

Agresja nie jest „jednostką chorobową”, nie jest zaburzeniem klinicznym czy „diagnozą”. Może natomiast być objawem choroby, reakcją na ból, może też być reakcją na strach i poczucie zagrożenia. Nauczymy się określać, dlaczego kot w konkretnych sytuacjach prezentuje zachowania określane przez nas jako agresywne. Czy tak samo postrzega je nasz kot? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>