12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

Negra Agilis Cattus*PL, kotka brytyjska krótkowłosa, czarna szylkretka, BSH f, ur. 26.04.2012 r.

 

Negra była kolejnym krokiem do przodu na mojej hodowlanej ścieżce, to kolejna kotka, która nie niesie genu długiego włosa. To było dla mnie bardzo ważne, bo chociaż długowłose brytki są pięknymi kotami, gen długiego włosa nadaje tym krótkowłosym niepożądaną strukturę.

Negra jest kotką "w sile wieku", ma 9 lat, i cieszy mnie nie tylko ze względu na swój piękny, majestatyczny wygląd, ale przede wszystkim ze względu na jej fantastyczny charakter. Spokojna i wyważona, doskonale zgrana jest z pozostałymi dziewczynami z naszego stada.

Negra jest, jak pozostałe moje koty. systematycznie badana, ma grupę krwi B, i oczywiście certyfikat PKD i HCM. Dziś jest oczywiście kastratką.

 

Potomstwo Negry to mioty:     T, Y, BB, MM, II, TT i YY

 

Negra Agilis Cattus*PL

 

 

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny