Perełka jest niemal kopią swojej mamy Gatty, pełną energii kolorową, biegającą kulą. Bardzo wytrwale pracowała, żeby z nami zostać, nadal uparcie mnie przekonuje, że jest najodpowiedniejszą kandydatką do miana kolejnej matki Agilisów. No cóż, poddałam się, nie byłam w stanie oprzeć się prośbom Agnieszki, i Perełkowemu codziennemu budzeniu, polegającym na pieczołowitym "myciu" moich włosów i mruczeniu prosto do ucha. 

Fado też ją bardzo lubi.      A Django!

Perla jest absolutnie wyjątkowa, jest pierwszym z moich kotów, który bardzo, ale to bardzo lubi głaskanie po brzuszku. Na powitanie przewraca się na plecy, rozkłada szeroko tylne łapy, i wyciąga na całą długość, żeby było nam łatwiej ją czochrać. Zgodna i opiekuńcza, ma już cztery lata, i dzielnie matkuje zarówno dzieciom własnym, jak i innych kotek, czasami nawet trochę je męczy nieustającym myciem...

Nasza Perełka może pochwalić się tytułem Grand International Champion :)

Perla ma grupę krwi A (gen. Ab), nie niesie genu długiego włosa. Jak inne moje koty, jest systematycznie badana, ma certyfikat PKD, a ostatnie testy w kierunku FeLV, FIV, i badanie serca, pochodzą z grudnia 2018 i kwietnia 2019 roku (echo serca).

Potomstwo Perli to mioty  W, AA, YY i NN

 

RODOWÓD PERLI                            

 

Certyfikat PKD                          

 

Certyfikat HCM