12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

Perla Agilis Cattus*PL, kotka brytyjska krótkowłosa, niebieska szylkretka bikolor, BSH g 03, ur. 28.09.2012 r.

 

Perełka jest niemal kopią swojej mamy Gatty, pełną energii kolorową, biegającą kulą. Bardzo wytrwale pracowała żeby z nami zostać, nie planowałam zostawiać sobie kolejnej niebieskiej trikolorki. No cóż, poddałam się, nie byłam w stanie oprzeć się prośbom Agnieszki i Perełkowemu codziennemu budzeniu, polegającym na pieczołowitym "myciu" moich włosów i mruczeniu prosto do ucha. 

Fado też ją bardzo lubi.      A Django!

Perla jest absolutnie wyjątkowa, jest pierwszym z moich kotów, który bardzo, ale to bardzo lubi głaskanie po brzuszku. Na powitanie przewraca się na plecy, rozkłada szeroko tylne łapy, i wyciąga na całą długość, żeby było nam łatwiej ją czochrać. Zgodna i opiekuńcza, dzielnie matkowała zarówno dzieciom własnym, jak i innych kotek.

Perla ma grupę krwi A (gen. Ab), nie niesie genu długiego włosa. Jak inne moje koty, jest systematycznie badana, ma certyfikat PKD i HCM.

Potomstwo Perli to mioty  W, AA, YY i NN

 

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny