12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

Queen Bunia Agilis Cattus*PL, niebieski szylkret bikolor, BSH g 03, ur. 11 lutego 2017

 

Bunia urodziła się 11 lutego 2017 roku, razem ze swoją siostrą Queenie należała do najmłodszych, ostatnich już kotek hodowlanych w Agilisowie. Kolejny klon w moim ulubionym kolorze :)

Bunia jest koteczką o wspaniałym charakterze. Przytulna, delikatna, cierpliwa, trochę drobniejsza niż się tego spodziewałam, ale nadrabia to wszystko swoim cudownym mruczeniem i wielkimi, wiecznie zdziwionymi oczami. 

Bunia ma wszystkie aktualne badania, łącznie z genetycznym badaniem w kierunku PKD (negatywne) i echem serca (prawidłowe). Ponieważ hodowla jest już zamknięta, Bunia, podobnie jak inne moje kotki, jest kastratką.

Dzieci Buni to mioty: NNN , VV i MMM

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny