21.01.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Zapisy >>>>>>>>>>>>>>>>>

Queen Bunia Agilis Cattus*PL, niebieski szylkret bikolor, BSH g 03, ur. 11 lutego 2017

 

Bunia urodziła się 11 lutego 2017 roku, razem ze swoją siostrą Queenie należała do najmłodszych, ostatnich już kotek hodowlanych w Agilisowie. Kolejny klon w moim ulubionym kolorze :)

Bunia jest koteczką o wspaniałym charakterze. Przytulna, delikatna, cierpliwa, trochę drobniejsza niż się tego spodziewałam, ale nadrabia to wszystko swoim cudownym mruczeniem i wielkimi, wiecznie zdziwionymi oczami. 

Bunia ma wszystkie aktualne badania, łącznie z genetycznym badaniem w kierunku PKD (negatywne) i echem serca (prawidłowe). Ponieważ hodowla jest już zamknięta, Bunia, podobnie jak inne moje kotki, jest kastratką.

Dzieci Buni to mioty: NNN , VV i MMM

Zapraszam na webinary w roku 2022.


21.01.2022: Webinar "Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia".

Rok 2022 rozpoczniemy od tematu, który jest obok załatwiania się poza kuwetą najczęstszą przyczyną moich wizyt u Państwa. Opiekun jest zwykle zaskoczony odkryciem, że obecne problemy są wynikiem nie do końca zaakceptowanego dokocenia, bo połączenie kotów miało miejsce rok bądź dwa lata prędzej i wszystko wydawało się przebiegać wzorcowo. Nie jest trudno dać się zwieść wysyłanym przez koty sygnałom, bo kocia komunikacja potrafi być zawoalowana i trudna do odczytania dla ludzkich oczu, jest za to doskonale czytelna dla tych kocich. Nawarstwiające się nierozwiązane w porę problemy to właśnie wybuchy, do których mnie Państwo wzywacie. Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.02.2022: Webinar "Zabawa u kotów".

Zabawa ma wiele twarzy, spełnia wiele funkcji, jest ogromnie ważna w życiu wielu zwierząt. Czym jest zabawa dla kota? Jak właściwie bawią się koty, czy na pewno bawią się wtedy, gdy my daną aktywność bierzemy za zabawę? Jak MY powinniśmy bawić się z kotem? Jak poprzez odpowiednią zabawę zapanować nad relacjami naszych kotów? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>

18.03.2022: Webinar "Zachowania agresywne u kotów".

Agresja nie jest „jednostką chorobową”, nie jest zaburzeniem klinicznym czy „diagnozą”. Może natomiast być objawem choroby, reakcją na ból, może też być reakcją na strach i poczucie zagrożenia. Nauczymy się określać, dlaczego kot w konkretnych sytuacjach prezentuje zachowania określane przez nas jako agresywne. Czy tak samo postrzega je nasz kot? Zapraszam!

Rejestracja: >>>>>>>>>>