12.08.2022: Webinar 
"Praktyczne rozwiązania w trakcie dokocenia."

Rejestracja: >>>>>>>>>>

Kotka brytyjska krótkowłosa Raya Agilis Cattus*PL, BSH a, niebieska, ur. 26.12.2012.

 

Raya jest koloru niebieskiego, bardzo długo musiałam czekać, żeby urodziła się u mnie wreszcie następczyni Clary. Chociaż moje serce należy do trikolorek, nie może być przecież Agilisowa bez niebieskiej koteczki :) Jest zupełnie inna w typie niż Clara, i ksywy "Brzydalka" nie pozbędzie się już chyba nigdy. Najbardziej niezależna z moich kotek, do niedawna niechętnie przychodziła na pieszczoty, ale z czasem robi to coraz chętniej. Jest bardzo zgodna i pięknie opiekuje się młodszym rodzeństwem, jest też matką doskonałą, którą trzeba karmić w budce z maluszkami, bo inaczej nie wychodzi nawet na jedzenie...

Raya ma grupę krwi B, nie niesie genu długiego włosa. Razem z innymi dziewczynkami jest systematycznie badana, ma też oczywiście certyfikat PKD. Jest już na swojej kociej emeryturze :)

Potomstwo Rayi to mioty X, Z, JJ, PP i RR.

 

Raya Agilis Cattus*PL

 

Raya Agilis Cattus*PL

 

Raya Agilis Cattus*PL

Poznaj kota!: webinary do wykupienia z dostępem na 3 miesiące.


Powoli rozwijam możliwość udostępniania Państwu nagrań z moich wydarzeń i szkoleń dotyczących zachowań i potrzeb gatunkowych kota. Na razie wybór jest bardzo skromny, ale od września 2022 będzie można w dowolnym momencie wykupić poszczególne webinary na okres 3 miesięcy. Na razie można to zrobić jedynie z "Kocimi problemami z kuwetą", ale biblioteka nagrań będzie się systematycznie powiększać.

Formularz rejestracyjny